Волинська обласна рада не підтримала голосування за Романа Червінського, ініційоване фракцією «Європейська солідарність» на позачерговій 25 сесії Волинської обласної ради.

Волинська обласна рада не підтримала голосування за Романа Червінського, ініційоване фракцією «Європейська солідарність».

Звернення було озвучене з трибуни на початку сесії головою фракції, Юлія Вусенко, але, на жаль, під час голосування не вистачило голосів для позитивного прийняття рішення.

Юлія Вусенко

Ю.Вусенко: «Шкода, що колеги, які не готові натиснути кнопку «за», не вважають доцільним відстоювати сьогодні права людей в Україні. Хто не голосував? «Слуги народу», у повному складі та деякі представники «за майбутнє», як от Тиводар, Маховський, Харченко, Юнак, Ройко… цікаво, як вони прокоментували б свою позицію? Бо як на мене, сьогодні, коли українців катують в тюрмах московії, найважливіше не скотитися до їхнього рівня. Ми і так змордовані зовнішнім ворогом, тому стояти за своїх та права українців в тилу, маючи розкіш не сидіння в окопах в формі, ці хлопці мали б у першу чергу. Червінський Р.Г. десятиліттями працював для безпеки української держави, був долучений до низки спецоперацій, що провели українські силовики у період 2014–2021 років».