Європейський конгрес органів місцевого самоврядування де перебувають депутатки Волинської обласної ради від ПП «Європейська солідарність», – Юлія Вусенко, Ірина Патлашинська та Ористлава Сидорчук.

ІХ Європейський конгрес органів місцевого самоврядування 4-5 березня відбувається у Варміно-Мазурському воєводстві Республіки Польща.

Цей форум став уже традиційним майданчиком для дискусій, обміну поглядами, зустрічей лідерів місцевого самоврядування, регіональних еліт, європарламентарів, урядовців, громадських організацій, бізнесу задля побудови кращої співпраці між країнами Центральної Європи.

На події зараз перебувають депутатки Волинської обласної ради від ПП «Європейська солідарність», – Юлія Вусенко, Ірина Патлашинська та Ористлава Сидорчук.

Юлія Вусенко, голова фракції ПП «ЄС» в облраді, сьогодні взяла участь у дискусії з обговорення важливих аспектів забезпечення безперебійного функціонування українських громад та регіонів у складних умовах війни. Обговорила разом із колегами те, якою має бути роль місцевого самоврядування у забезпеченні стійкості країни в умовах війни і які інноваційні підходи й рішення впроваджуються для подолання викликів, пов’язаних з війною у громадах.

Юлія Вусенко під час виступу розповіла, як Волинська область співпрацює з міжнародними партнерами для підтримки стійкості регіону під час війни та які проєкти й ініціативи були реалізовані завдяки міжнародній співпраці в цей період.

Разом – до перемоги!