Яна Церкевич депутат Ківерцівської міської ради.

Сьогодні у рубриці «Солідарні обличчя Волині» – депутат Ківерцівської міської ради від ПП «Європейська солідарність», Яна Церкевич.

Освіта – вища.Трудова діяльність:− 2007 р.-2010 р. ВіЕйБі банк , спеціаліст управління та розвитку бізнесу в м. Києві.− 2010 р. – 2016 р. в ПАТ КБ “Приватбанк” (касир-операціоніст, старший експерт Луцького відділення )− 2016р.-2017р. радник голови районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій.− 2017р. – 2019р. заступник голови Ківерцівської районної державної адміністрації.− 2019 – по цей час приватний підприємець.Громадська діяльність:2015р. – 2020р. – депутат Ківерцівської районної ради.- Секретар бюджетної комісії- Голова депутатської групи «Прогресивний розвиток»2017р. – членкиня Президії ГО Волинського обласного відділення Товариства «Україна-Світ»2018р. – членкиня Ради ГО «Волинська обласна організація Українського товариства охорони пам`яток історії та культури»2020р.- по цей час депутат Ківерцівської міської ради- Членкиня бюджетної комісї- Голова фракції ЄС в Ківерцівській міській раді. Як депутат Ківерцівської міської ради ініціювала проведення перевірок, щодо правомірного проведення масової вирубки лісу

Звернулася до органів правопорядку з вимогою створення групи реагування, для посиленої боротьби з алкоголізмом, через незаконний продаж не сертифікованих горілчаних виробів та виготовлення й продаж самогону.

Вимагала вжиття невідкладних заходів для збереження стану автомобільних доріг в районі. Організувала поїздку дітей на міжнародну спартакіаду в Красноставський повіт республіки Польща, де наші легкоатлети зайняли всі призові місця. Заснувала та впроваджувала впродовж 2018-2019рр в Ківерцівському районі фестиваль дзвонового мистецтва «Ківерцівський передзвін». Сприяла здійсненню проекту «Геноцид ромів на теренах України», спільно з Німецьким фондом «Память, Відповідальність, Майбутнє».

З початком повномасштабного вторгнення у 2022р почала активно займатись волонтерською діяльністю, налагодила відносини з польськими колегами, які надавали величезну допомогу для ЗСУ та тимчасово переселених людей. За що на сьогоднішній день отримала 7 подяк від Збойних Сил України та влади , за допомогу у боротьбі з агресором.Завжди відстоювала інтереси громади та реагувала на всі звернення громадян, що маю намір робити і далі!