Воркшоп “Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів”

1 березня у Луцьку відбувся воркшоп “Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів”, за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, бізнес-об’єднання “Business Woman Club” та Центру підтримки експорту.

Практичний тренінг розроблено спеціально для жінок-підприємниць, щоб надати їм нових знань та навичок для оптимізації бізнес-процесів та підвищення конкурентоспроможності.

Програма воркшопу складалася з двох частин. Презентаційна сесія на тему “Взаємодія місцевої влади і бізнесу задля розвитку економіки країни” включала в себе виступи представників влади та бізнес-сфери. Офіційним словом відкрив цю подію заступник голови обласної державної адміністрації, Олександр Троханенко.

Серед спікерів першої частини були і депутати Волинської обласної ради від ПП «Європейська солідарність», Iryna Patlashynska і керівниця фракції, Юлія Вусенко , які поділилися своїм досвідом із понад 150 учасниками форуму, серед яких були і депутатки та партійці з різних громад Волині від ПП «ЄС», – Анна Літушко, Яна Церкевич, Неля Сацюк , Наталія Ковальчук, Ірина Колковська, Алла Бабула Жук та інші.

Також на захід завітали громадські діячки, підприємиці, ВПО і просто активні жінки, які хочуть розвиватися і реалізовуватися.На воркшопі відбулася ярмарка вакансій, де компанії представили можливості працевлаштування.

Під час другої (практичної) частини – обговорили основи бізнес-планування для отримання інвестицій та грантової підтримки, що є дуже актуальним і корисним нині. Воркшоп “Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів” у Луцьку – другий із дванадцяти заходів, що відбудуться в різних регіонах України.