Звіт депутатів фракції «Європейської Солідарності» Володимирської районної ради за 2023 рік

До складу фракції «Європейська Солідарність» у Володимирській районній раді входять шість депутатів: Світлана Гук, Ганна Міщук, Ярослав Гиць, Олег Бадзюнь, Вадим Корнійчук, Микола Костючко.

Депутати у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян» Регламентом роботи та іншими нормативно-правовими актами, які визначають діяльність депутатів та ради.

У підзвітному 2023 році депутати фракції «Європейська Солідарність» відвідали всі засідання та брали активну участь у пленарних засіданнях райради, а також у засіданнях постійних комісій, членами яких вони є.

Депутат Гиць Ярослав Григорович є членом постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району.

Депутати Костючко Микола Федорович та Міщук Ганна Микитівна є членами постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення.

Депутатка Гук Світлана Олегівна входить до складу постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку.

Депутат Бадзюнь Олег Володимирович є членом постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів.

Депутат Корнійчук Вадим Володимирович є членом постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства та підприємництва.

Депутати від Політичної партії «Європейська Солідарність» беруть активну участь у житті Володимирського району, відстоюють позицію громадян на сесіях районної ради, підтримують і сприяють ухваленню важливих для громадян рішень.

Від початку війни депутати нашої фракції докладають максимум зусиль, щоб наблизити нашу Перемогу. СвітланаГук нині служать у прикордонних військах на північних рубежах держави. А всі інші організовують збір гуманітарної допомоги, ініціюють відправлення на передову медичних засобів та препаратів, техніки та всього необхідного для Перемоги.