У Луцьку 5 травня родичі захисників і захисниць, лучани й гості міста вийшли на мирну акцію «Поговоріть з нами про «АЗОВ» на підтримку полонених азовців.
Про це розповідає Суспільне.
З плакатами та вимогами звільнити українських військовополонених люди зібралися на Театральному майдані міста.
Родичка полоненого азовця Ірина розповіла, що у полоні російських військових вже рік перебуває рідний брат її чоловіка. Каже: про нього не мають ніякої інформації – ні про моральний, ні про фізичний стан.
“Вийшов з “Азовсталі” по наказу. Рік нічого не знаємо, нічого не чуємо. Ми навіть не знаємо, де він зараз знаходиться. А прийшли, щоб якось кричати про Азов, про нього треба кричати”, – сказала жінка.



