Депутати «Євросолідарності» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У День Героїв Небесної Сотні депутати Підгайційської сільської ради від «Європейської Солідарності» вшанували память борців за свободу, яких підступно розстріляли просто в серці України – на Майдані Незалежності 20 лютого у 2014 році.

“Пам’ятаємо і цінуємо жертовність тих, хто наблизив нас до європейського майбутнього та показав, що боротьба за Незалежність України у нас ще попереду”,- зазначив депутат Леонід Гроголь.

Працюймо на перемогу в пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну.