Члени команди “ЄС” Волині разом з благодійниками передали допомогу захисникам. Яку відвезуть по призначенню Горохівська районна спілка учасників АТО “Щит”.
Про це повідомив у “Фейсбук” депутат Волинської обласної ради «ЄС» Іван Мирка.
“Ні дня без допомоги війську. Відвантажили чергову допомогу, що прибула від друзів з KOLO Nordic”,- зазначив депутат.
Все необхідне спальники, рукавиці, грілки, а також завантажили харчові набори #Н3450.


