«Воєнний стан» на окупованих українських територіях свідчить про одне: «вєлікая расєя» прагне вести цю війну переважно ціною самих українців.
Це означає максимальна мобілізація на цих територіях, максимальні обмеження та експропріація майна. І чергова хвиля депортації. Разом зі ставкою на знищення енергетичної інфраструктури, це на думку кремля має призвести до депопуляції українців, які просто поїдуть по світу…
На жаль, нічого нового. Це не війна за якісь політичні цілі. Це війна на знищення, або максимальне ослаблення української нації. Це геноцид 21 століття.
Країна, що не здатна розвиватися сама, просто прагне знищувати розвиток інших…
