У селі Воротнів Підгайцівської громади висадили новий парк. Молоді саджанці клену, берези та липи висадили мешканці Воротнева у своєму селі.
До створення нового парку на прилеглій до Храму Різдва Пресвятої Богородиці території долучились, також, Леонід Гроголь – заступник Підгайцівського сільського голови та депутат “ЄС”.
Заснувати зелену зону на галявині біля Храму запропонувала староста округу Олена Голубович-Мельник .
“Ідея створення молодого парку виникла давно, адже територія біля Храму дозволяє. З’явилася гарна можливість в останні теплі осінні дні прикрасити цю мальовничу місцину і принести користь жителям. Зважаючи на всі події, які відбуваються у країні зараз, вирішили висадити парк з думками про Перемогу. Сподіваємось, саджанці приймуться та будуть розквітати, як і наша Україна”,- розповіла Олена.


