У Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Молюсь за тебе, Україно».
«Експозиція запрацювала 14 жовтня і присвячена усім захисникам, захисницям України, волонтерам, революції Гідності… У центрі виставки – ікона, написана на ящику з-під набоїв. Її автор – отець Дмитро Зінько. Військові прапори нашому музею перед капелан Олександр Вронський, а також в експозиції представлений прапор від діток з італійського містечка Карвілія, які надіслали нам його разом із гуманітарною допомогою», – розповіла директорка музею, депутатка районної ради “ЄС” Оксана Сущук.
Також на виставці можна побачити сучасну зброю ЗСУ, амуніцію українських військових, шеврони тощо. Є і куточок російських чмоней – ворожа військова форма, зразок сухпайків, гільзи, осколки снарядів, якими росіяни калічать та вбивають українців. Виставка діятиме до кінця року.






