Депутати “ЄС” передали допомогу для 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

Коли ми вантажимо допомогу, я молю Бога, щоб мої друзі повернулися додому живими і неушкодженими. Я посміхаюся, чим передаю їм теплі вітання. Про це написав депутат з фракції “Європейська Солідарність” Волинь Іван Мирка.

“Дуже важливо підібрати і передати все найнеобхідніше термобілизна, комплекти теплої білизни, комбінезони танкистів хлопцям з 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців”,- зауважив депутат.

Передали величезного дизельного генератора, армійські пайки #НЗ450, 2 мішки зимових та осінніх курток, півмішка в’язаних шкарпеток. Величезну частину допомоги передали наші друзі з Данії KOLO Nordic .

Завезуть це все на передову наші волонтери з Горохівського району.