Команда «Європейська Солідарність» Волинь відвідала ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя».
Щоразу хочеться приїздити сюди, і спостерігати за тим, як цікаво і корисно проводять день в Джерелі.
“Кожна поїздка сюди – це гарний настрій, щирі емоції, привітні люди”,- зазначили в команді.
І звісно ж, ми завжди маємо, що подарувати. Знаємо, що потрібно, і привозимо це. Друзі, дякуємо за теплу зустріч.

