Луцького депутата “ЄС”, який воює в лавах ЗСУ нагородили

Депутату Луцької міської ради “ЄС”  Юрію Моклиці з нагоди Дня танкіста вручили нагородний годинник.

Про це обранець громади, який зараз боронить країну у лавах ЗСУ, повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

“Сіверський Донець. На першому фото я і ділянка річки, яку бачу вперше, хоча біля неї прожито ціле маленьке життя. Один етап пройдено, Ізюм наш, боротьба триває.

На другому фото — нагорода з нагоди Дня танкіста. Не мені судити, але сподіваюсь, що заслужена. Слава Україні!”, – написав Юрій Моклиця.

Нагадаємо Юрій Моклиця у перші дні повномасштабного вторгнення пішов у військкомат, щоб разом з іншими захисниками боронити Україну від орди окупантів.