За ініціативи депутатів “Європейської Солідарності” в Підгайцівській громаді відбулася зустріч-тренінг в рамках проєкту «Підтримка жіночих ініціатив під час війни в Україні».
Раніше ми уміли знаходити потрібні слова в різних випадках. Знали, що і коли краще сказати, бо ситуацій подібних на сьогоднішні не було…
До нас прийшла війна, і мало хто міг уявити собі, що нині таке може статися. Усі ці події змінили нас, наше ставлення до життя, нашу поведінку.
Зараз, ми часто потрапляємо у ситуації, коли не знаємо як себе поводити з військовими, ветеранами, сім’ями загиблих, людьми, які покинули власні домівки, втікаючи від війни. Ми розгублюємося, не знаємо, що запитати, як підтримати, що порадити і чи варто взагалі розпочинати розмову.
Найчастіше з такими складнощами стикаються працівники місцевого самоврядування, які комунікують з військовими, внутрішньо переміщеними особами, сім’ями наших ветеранів.
Тому й виникла ідея провести зустріч на цю тему з відомою психологинею Оленою Звєрєвою.
Цікава зустріч – тренінг з розглядом практичних ситуацій, випадків з власного досвіду була корисною для кожного з присутніх.
«Наші хлопці воюють на 12 балів з 10 згідно оцінки Інституту дослідження війни. Тому, жінки, які лишилися в тилу, повинні свій фронт тримати на 12 і вище» – зазначила психологиня.
Дякуємо пані Олені за корисну інформацію та поради. Юлії Вусенко за ідеї для розвитку різних напрямків сфери впливу жіноцтва у громаді. Лесі Ларіній за допомогу в організації та підтримку.


