Маскувальна сітка для захисників

Депетатка Володимир-Волинської районної ради Світлана Гук спільно з громадською організацієм “Крила матері” плетуть маскувальні сітки.

“Плетіння сіток, маскувального одягу, допомога вимушеним переселенцям і діткам з окупованих територій – і це я згадала лише маленьку частину з усього. Це велика праця. Сітки зношуються, їх нищить ворог, палить, техніки стає більше – тому є великий попит на саме цей вид маскувань”,- розповіла депутатка.

Два дні тому я писала, що потребую вашої допомоги, що збираємо матеріал для сіток. І сьогодні я завезла першу партію тканин, які скоро покрасить і зроблять захисні аксесуари для ЗСУ!

Депутатка подякувала п.Діані Ористлаві Сидорчук за фінансову підтримку, спасибі устилужани, посестри ВГО “Союз Українок”, які невпинно несли тканину. Це і є наш вклад в добру справу.

Зараз є потреба в руках, саме так! Банально не вистачає рук! Запрошую до хорошої справи, запрошую усіх бажаючих, прошу про допомогу. Разом – ми сила! Разом ми переможемо! Це наш невидимий, але такий важливий фронт! Слава Україні!