Військовослужбовцям 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого вручили нагороди на передовій.
Високими відомчими відзнаками Князівських воїнів, які впевнено знищують зло під назвою russia, нагородив заступник командувача угруповання Об’єднаних сил полковник Євгеній Коваленко.
Командир 14 омбр імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко привітав своїх побратимів, подякував за службу, побажав кожному з них живим та здоровим повернутися додому.

Про це повідомляє пресслужба бригади.
Щиро вітаємо наших Героїв із високими нагородами!
Пишаємося вами! Слава Україні!

