Луцьк і Брест розірвали партнерські відносини

Луцьк і білоруський Брест розірвали партнерські відносини.

За ініціативи депутатки фракції "Європейська Солідарність" Алли Доманської, на сесії Луцької міської ради був озвучений запит.    Підготовлено рішення про припинення стосунків з містом-партнером Брестом. 
"Адже неприпустимо вести співпрацю з містами країни, з території якої на нас летять ракети",- розповіла депутатка.
   Таким чином на черговій сесії було припинено дію Угоди про партнерство між містами Луцьк (Україна) і Брест (Республіка Білорусь) від 23 серпня 2003 року.