Горохівські волонтери і партійці повернулися з чергової поїздки.
Про це написав у фейсбук волонтер Віталій Гладун.
“Безліч кілометрів позаду: Миколаївщина, Дніпровщина, Донеччина. Дякую всім за допомогу. Завезли немало необхідних речей”, – пише Гладун.
Відправили на передову генератори, біноклі, запчастини до автомобіля КАМАЗ, продукти харчування і дитячі малюнки і ще багато корисних речей.

“Дякуємо волонтерам та водіям за вашу працю. Впевнено до нашої перемоги!”,- йдеться у дописі.


