Заява Луцької міської ради

За перші три місяці війни український народ зберіг свою незалежність і державність. Сталося це завдяки ЄДНОСТІ суспільства, героїзму Збройних Сил, створених з 2014 року, та міжнародній єдності і солідарності всього світу.
Сьогоднішня ж заява Луцької міськради чітко показує, хто саме стоїть за атакою на національну єдність, активно розпочату цього тижня – це Коломойський та його партнер Палиця.
Це – атака корисних і корисливих ідіотів, які не бачать війни, агресора, потреб ЗСУ, а лише свої бізнес- інтереси. Вони одержимі не боротьбою з Путіним, а помстою Порошенку за порятунок і націоналізацію Приватбанку, яка зупинила їхню крадіжку сотень мільярдів гривень з кишень простих українців.
Це той самий Коломойський, який, згідно заяви міської влади Дніпра, не витратив жодної копійки на захист рірдного міста і країни. Зате навіть під час війни – примудрився отримати від держави нафтопродукти по заниженій ціні з метою подальшого перепродажу та власного збагачення.
Очевидно, що спроби розпалити внутрішній конфілкт в Україні грають на руку лише зовнішньому ворогу – країні-агресору. Недарма в її інформаційному просторі так солодко смакують цю ьему. .
Варто також згадати, що Коломойський, якому в Україні влада всіялко допомагає уникати правосуддя за багатомільярдне пограбування “Приватбанку”, і досі каналом “1+1” володіє на паях з Медведчуком. І від нього ж прийняв в управління своєї підконтрольної структури ту саму Трубу.
Зрештою, Коломойський перебуває під санкціями США, і була би велика користь, якби його видали Сполученим Штатам в обмін на партію “Стінгерів”.