Ростислав Павленко оприлюднив фото херсонських патріотів: Херсон – це Україна

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко оприлюднив фотографії з тимчасово окупованої Херсонщини. За словами Павленка, там шириться рух опору, і кожен герой спротиву заслуговує на подяку українського народу.

«У ІІ Світовій народний спротив на окупованих територіях став вагомим фактором перемоги. Боротися проти окупанта там, де він поки що відчуває силу – потребує виняткової сміливості. Ті, хто чинить спротив – герої. Після Перемоги Україна має згадати і відзначити всіх», – переконаний Павленко.

«А для того треба розуміти, що ці сміливі люди роблять прямо зараз – щоб ворог знав, що він тут дуже тимчасово. Зокрема, партизанський і підпільний рух шириться на тимчасово окупованій Херсонщині», – зазначає Павленко.

«Ці фотографії мені надіслали наші патріоти, які тихо нищать окупантів та розповсюджують українську символіку на вулицях міст. Запевняють, що їх публікація вже нікому не зашкодить – адже орочня вже вдоста надивились на правду життя», – пише Павленко.

«Херсон був, є і буде Україною! І буде звільненим ЗСУ – так само, як і інші тимчасово окуповані наші землі. Слава Героям!», – пише Павленко.