Депутати “ЄС” та активісти подарували працівникам Служби безпеки України умовну «сувенірну» тисячу гривень

У Луцьку активісти подарували працівникам Служби безпеки України умовну «сувенірну» тисячу гривень. Таким чином активісти і депутати «Європейська Солідарність» закликали перестати скоювати провокації і протиправні дії стосовно членів партії «Європейська Солідарність»!

Зазначаємо! 17 січня відбулася поїздка до Києва, де активісти, прихильники і депутати «Європейська Солідарність»зустрічали Лідера опозиції Петра Порошенка. Оперпрацівник записався до делегації Волинського обласного осередку партії «Європейська Солідарність», як прихильник Петра Порошенка, а по прибутті до столиці, напевно під аудіо чи відеозапис, почав просити у організаторів 1000 грн, які,нібито, йому хтось пообіцяв. Коли ж його ідентифікували інші члени делегації, з якими він пересікався, проходячи службу на ділянці контррозвідувального захисту економіки, дуже просив не викривати його. Партійці не покинули його ні в столиці, ні посеред дороги на Волинь і чемно доправили до рідного Управління.

Депутати “ЄС” наголосили , – “що в нас немає і не може бути проплачених акцій. Всі учасники наших мирних зібрань – це наші партійці і прихильники”.