Депутат Волинської облради провів зустріч із жителями смт Мар’янівка

Депутат Волинської обласної ради Іван Мирка провів зустріч із жителями смт Мар’янівка.

Зустріч відбулася у неділю, 19 вересня, у Свято-Петропавлівській церкві.

Як написав депутат на своїй сторінці у Фейсбук, прибув до церкви на запрошення церковної «десятки».

«Почув коротку складну історію громади, розповів про повноваження депутата. Розповів про ті виклики, які чекають нас в найближчому майбутньому. Новий виток епідемії та різкий стрибок тарифів на енергоносії. Як важливо тримати відповідальність один за одного, допомагати ближньому… Та найголовніше – отримав благословіння на добру справу», – написав Іван Мирка.

«Може церква і відділена від держави, але ПЦУ вчить вірян тим цінностям, на яких тримається Україна. І вона в моїх переконаннях була і є форпостом боротьби за Незалежність. Ми, громадяни, мусимо сьогодні підтримати наш форпост, щоб надалі завжди мати міцний фундамент нашої державності. Закликаю всіх волинських патріотів України допомогти в розбудові храму в Мар’янівці», – додав він.