У Рожищанській міськраді розглянуть звернення “Європейської Солідарності” щодо пенсій та тарифів

Депутати фракції “Європейська Солідарність” ініціюють розгляд звернення у всіх радах Волинської області щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році та недопущення підвищення тарифів для населення.

Голова фракції «Європейської Солідарності» у Рожищанській міській раді Інна Гайворонська сьогодні зареєструвала відповідні проєкти рішень про включення в порядок денний сесії міської ради.

Згідно проекту рішення, міська рада звертатиметься до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради з вимогами:

Вжити заходів для протидії монопольному підвищенню тарифів, забезпечити обгрунтований рівень тарифів і не допустити підвищення їх в майбутньому;

Відмовитись від перекладання відповідальності за оплату житлово-комунальних пслуг на органи місцевого самоврядування; врахувати при ухваленні Державного бюджету на 2022 рік достатній обсяг коштів для захисту громадян і громад від підвищення тарифів;

Спрямувати не менше 20 мільярдів гривень коштів від допомоги, що надійшла Україні від Міжнародного валютного фонду, на виплати субсидій для громадян на оплату житлово-комунальних послуг. Також депутати закликають владу у листопаді 2021 року виплатити «13 пенсію» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади бізнесу.