Депутат “Європейської Солідарності” взяв участь у засіданні комісії, на якому було прийнято ряд кадрових питань

Депутат фракції «Європейська Солідарність» Павло Цибульський взяв участь у засіданні постійної комісії Волинськї обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства.

Засідання відбулося у понеділок, 6 вересня, під час якого було розглянуто 4 питання. Зокрема профільна комісія рекомендовала голові обласної ради в установленому законом порядку увільнити від виконання обов`язків т.в.о. директорів КП “Волинське обласне патологоанатомічне бюро” Володимира Онищука та КП “Волинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки” Володимира Алейнікова, оскільки від них надійшли заяви із проханням про звільнення із займаних посад.

Натомість комісія рекомендувала покласти виконання обов`язків керівника обласного патологоанатомічного бюро на Віталія Бринчука – завідувача Ківерцівського міжрайонного патологоанатомічного відділення, а директора обласного спеціалізованого будинку дитини в установленому законом порядку, виконання обов`язків керівника рекомендовано покласти на лікаря-методиста цього ж закладу – Віктора Максимюка.