У Луцьку депутатка “Європейської Солідарності” провела нараду щодо протидії домашнього насильства

Депутатка Волинської обласної ради Юлія Вусенко провела робочу нараду щодо протидії домашньому насильству.

Участь в нараді взяла Ірина Черняховська, яка ініціює створення громадської організації, що буде допомагати жінкам в критичних ситуаціях.

До заходу доєдналися депутатки, представники ГУ НП у Волинській області, представниці Волинської торгово-промислової палати, адвокат, спортсменка, представники медіа.

Під час заходу було озвучено статистику щодо випадків домашнього насильства. Зокрема, за даними Національної соціальної сервісної служби України, за минулий рік органи та установи, що протидіють домашньому насильству, зафіксували 211 362 звернення щодо насильства в сім’ї. Серед яких 180 921 звернення надійшло від жінок, 27 676 — від чоловіків та 2 756 — від дітей.

Спільно було прийнято рішення провести стратегічне планування для визначення наступних кроків, що допоможуть жінкам, які страждають від насильства в сім’ї.

Дякуємо за участь депутаткам «Європейської Солідарності» Ірині Патлашинській та Анні Літушко, прешій віце президентці Волинської торгово-промислової палати Вірі Корнійчук, керівниці Волинської Жіночої Ділової Палати Ірині Галімській, завідувачці сектору комунікації ГУ НП у Волинській області Ользі Бузулук, начальнику сектору протидії домашньому насильству Олександру Таровському, інспекторці сектору Наталії Кузьмич, адвокатці Любові Карпюк, переможниці Ігор Нескорених Маї Москвич та директорці інформаційного агентства «Інсайдер медіа» Катерині Той.