У Турійську відбувся круглий стіл, присвячений Дню Незалежності та річниці діяльності осередку партії «Європейська Солідарність»

У Турійську відбувся круглий стіл, присвячений 30-ій річниці Незалежності Україні та річниці оновлення діяльності Турійського осередку партії «Європейська Солідарність», який організував очільник осередку Павло Бабарига.

Участь у заході взяли депутати від «ЄС» різних рівнів – Іван Мирка, Юлія Вусенко, Сергій Кошарук, Андрій Броїло, Віталій Власов та Олександр Новак. А також депутати фракції “Європейська Солідарність” у Турійській селищній раді Юрій Нестерук, Алім Шульга, Олексій Шклярук та Микола Маліновський.

Разом із гостями круглого столу обранці обговорили важливі проблеми громади, зокрема що стосуються місцевого самоврядування.

Окрім того, обговорили ситуацію щодо внутрішніх і зовнішніх викликів розвитку партійних осередків; економічні, безпекові, соціальні та політичні тренди; домовилися про проведення семінарів щодо юридично-правових аспектів у земельних відносинах.