Депутатка “Європейської Солідарності” на пленарному засіданні підняла питання стану пасажирських перевезень

Під час засідання чергової сесії міської ради голова фракції «Європейська Солідарність» Наталія Василець уже вкотре порушила проблемне питання щодо громадських перевезень, на які часто нарікають володимир-волинці: переповненість маршруток, їх неналежний санітарний і технічний стани, недотримання графіків руху, відсутність автобусів великої місткості.

За її словами, кожен із мешканців нашої територіальної громади заслуговує на комфортні умови проїзду в маршрутних таксі. І вирішенням цього є реалізація проекту по запуску комунального транспорту – сучасного, зручного та доступного, зокрема, і для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Відтак, адресуючи запит до міської влади, вона попросила детально проаналізувати стан міських пасажирських перевезень, визначити проблемні питання, розробити програму розвитку громадського транспорту, з метою його реорганізації та переорієнтації, забезпечення якісної транспортної системи громади та справедливого доступу до неї, а також, при формуванні бюджету на 2022 рік, передбачити фінансовий ресурс для закупівлі автобусів, які б відповідали сучасним вимогам комфорту, безпеки, і якості.- Переконана, що бюджету нашого міста під силу реалізувати такий проект протягом 5 років. І ми зможемо забезпечити належні умови людям, які ним користуються.

Запит, як зазначила на початку свого виступу Наталія Володимирівна, адресувався до усіх, хто дбає про людей, які користуються громадським транспортом. У підсумку – підтримало його лише 19 народних обранців, 6 утрималось, 5 не брало участі в голосуванні і 1 – проти.