Голова фракції “ЄС” у Володимир-Волинській міськраді взяла участь у Погоджувальній раді, де було обговорено питання з порядку денного

У ході підготовки до дев’ятої чергової сесії Володимир-Волинської міської ради, у вівторок, 3 серпня, відбулося засідання Погоджувальної ради.

На минулій сесії депутати підтримали внесення змін до рішення «Про затвердження складу Погоджувальної ради», тож напередодні в міській раді працювали над погодженням проєктів рішень не лише голова фракції «Європейська Солідарність» Наталія Василець, а й член фракції Олександр Дзядук.

Присутні обговорили низку проєктів рішень, що пропонуються для розгляду депутатів. Велику їх частину складають «земельні питання». Не менш важливим є проєкт рішення «Про внесення змін до рішення мської ради від 24.12.2020 року №2/11 «Про бюджет Володимир-Волинськоїміської територіальної громади на 2021 рік» над яким весь день працювали члени постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.

В цілому, до порядку денного чергової сесії включено понад сотню проєктів рішень, доопрацьованих та приведених у відповідність згідно висновків постійних комісій ради.