Про сплату земельного податку та орендної плати говорили на засіданні комісії, яку очолює депутатка ЄС

Голова фракції «Європейська Солідарність» Наталія Василець у Володимир-Волинській міській раді провела засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, яку очолює.

На порядок денний виносилось чотири проєкти рішення – регуляторні акти:“Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”; “Про затвердження ставок єдиного податку”; “Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками”; “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку”. Усі вони попередньо пройшли громадське обговорення, а сьогодні щодо ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, сплати земельного податку, ставок єдиного податку і орендної плати за користування земельними ділянками висловилися члени бюджетної комісії.

Чималу дискусію викликали питання щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку і орендної плати за користування земельними ділянками. Усі проєкти рішень направлено на доопрацювання їх авторам.

Свої висновки та рекомендації члени бюджетної комісії нададуть на наступному засіданні, що відбудеться 1 липня, а остаточне рішення прийматимуть депутати уже 9 липня, на черговому сесійному засіданні.