У Колківській селищній раді проголосували звернення від “Європейської Солідарності” щодо системи субсидій.

За ініціативи депутатів «Європейської Солідарності» у Колківській селищній раді прийняли звернення до центральної влади щодо системи субсидій.

У квітні уряд прийняв постанову, яка ускладнила отримання субсидій, проте завдяки жорсткому контролю опозиції «Європейської Солідарності» та вимогам негайного скасування постанови Уряду щодо нового механізму субсидій, ми не дозволили протягнути цю постанову.На сесії Колківської селищної ради депутати “Європейської Солідарності” подали депутатське звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з вимогою:

– надіслати поштою нові форми заяв і декларацій адресно до тих, хто має їх заново подавати;

– забезпечити комфортні умови для прийому громадян, включаючи заходи безпеки від зараження на короновірусу.

– невідкладно також оновити програмне забезпечення місцевих органів влади для автоматичного розрахунку субсидій на новий сезон.

Верховній Раді необхідно терміново внести зміни до державного бюджету України 2021 р. з метою збільшення на 10 млрд. грн. видатків на субсидії. Збільшення видатків здійснити за рахунок зменшення фінансування Офісу Президента, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Офісу Генерального прокурора та зменшення корупційних проектів в програмі «Великого крадівництва».

Також серед вимог притягнення до відповідальності осіб, які ініціювали внесення на розгляд Уряду постанови, що обмежувала право українців на соціальну допомогу і створила напругу у суспільстві.