У Луцькій районній раді депутати “Європейської Солідарності” озвучили звернення щодо сиситеми субсидій

Депутатський корпус Луцької районної ради проголосували звернення фракції “Європейської Солідарності” щодо системи нарахування субсидій.

14 квітня 2021 року Кабінет міністрів України ухвалив антисоціальну Постанову № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою з 1 травня 2021 року вводиться новий порядок оформлення субсидій в Україні.Біля півмільйона українців на думку Уряду мають все ж подати заяви в управління соцзахисту. Для цього влада має негайно:– надіслати поштою нові форми заяв і декларацій адресно до тих, хто має їх заново подавати;

– забезпечити комфортні умови для прийому громадян, включаючи заходи безпеки від зараження на короновірусу.

– невідкладно також оновити програмне забезпечення місцевих органів влади для автоматичного розрахунку субсидій на новий сезон.Верховній Раді необхідно терміново внести зміни до державного бюджету України 2021 р. з метою збільшення на 10 млрд. грн. видатків на субсидії. Збільшення видатків здійснити за рахунок зменшення фінансування Офісу Президента, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Офісу Генерального прокурора та зменшення корупційних проектів в програмі «Великого крадівництва».

Також депутати вимагають притягнення до відповідальності осіб, які ініціювали внесення на розгляд Уряду постанови, що обмежувала право українців на соціальну допомогу і створила напругу у суспільстві.