За пропозицією Артема Запотоцького Волиньрада може виділити 1,5 млн грн на облаштування пасовищ

Депутат Волиньради Артем Запотоцький запропонував аби з обласного бюджету замість 1 мільйона гривень було виділено 1,5 мільйона гривень на облаштування природніх пасовищ у громадах Волинської області.

Відповідну пропозицію депутат вніс під час засідання постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин, яку члени комісії підтримали.

Так, згідно Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2021 роки було передбачено використання коштів на облаштування пасовищ на умовах співфінансування 50/50%.Члени постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин прийняли рішення запропонувати підтримати зміни, щоб із місцевих бюджетів на ці цілі сплачувалось лише 20%, та 80% – з обласного, з бюджетом 1 мільйон гривень.

Профільна комісія рекомендувала сесії схвалити проєкт рішення “Про внесення змін до Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2021 роки” з доповненнями.