Фракція «Європейська Солідарність» у Колківській селищній ріді закликає спростити умови отримання субсидій для населення

У непрості часи під час пандемії та стрімкого підвищення цін, тарифів на ЖКП, газ та електрику для населення, здорожчання продуктів харчування, влада вводить нововведення, які призведуть до втрати права на отримання допомоги від держави значної кількості українців.

Ці нововведення змусять кожну родину, яка отримує субсидію заново подати заяву і декларацію доходів і видатків для її переоформлення. Тобто, близько 3 млн. родин зобов‘язані знов вистояти величезні черги (під час пандемії !), обійти незліченну кількість кабінетів, зібрати та принести купу папірців, довідок та виписок для того, щоб отримати допомогу від держави.

Зазначаємо, що з 2015 року, після докорінної реформи системи субсидій команди Петро Порошенко, субсидію можна було отримати лише за заявою громадянина, а переоформлення відбувалося АВТОМАТИЧНО.

Також Уряд Зеленська хоче ліквідувати комісії місцевих органів влади щодо призначення субсидій, адже біля 40% субсидій було призначено саме цими комісіями.

Фракція «Європейська Солідарність» у Колківській селищній раді ініціює звернення депутатів до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо автоматичного поновлення субсидій населенню та скасування нововведень в оформленні та призначенні субсидій.