«Європейська Солідарність» у Камінь-Каширській міськраді ініціює розгляд звернення щодо врегулювання проблемних питань отримання житлових субсидій

Команда Володимира Зеленського продовжує звуження соціальних прав українців. З 1 травня 2021 року Уряд Шмигаля запровадив по суті нову систему призначення субсидій для українців. Тепер кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново подати заяву та декларацію доходів і видатків. Тобто близько 3 млн родин зобов‘язані знов йти на поклон до чиновників, принести купу папірців, довідок та виписок для того, щоб отримати допомогу від держави.

Депутатська фракція “Європейської Солідарності” у Камінь-Каширській міській раді подали на розгляд депутатів проєкт звернення щодо нових правил отримання субсидій.

Відповідно депутати “Європейської Солідарності” вимагають від Уряду:

– Скасувати постанову щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій;

– Переоформити всім субсидіантам на новий термін належні їм субсидії в автоматичному режимі;

– Відмовитися від подачі декларацій субсидіантами, натомість здійснювати призначення субсидій, використовуючи бази даних органів державної влади, Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби;

– Повернути нормативи нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016-18 років;

– Внести на розгляд ВРУ проект Змін до Закону про держбюджет на 2021 з метою додаткового фінансування програми субсидій в Україні.