Фракція «Європейської Солідарності» продовжує боротьбу за відновлення руху потяга сполученням Здолбунів-Ковель-Хелм

Депутати «Європейської Солідарності» продовжують боротьбу за відновлення руху потяга сполученням Здолбунів-Ковель-Хелм, і говорили про це під час засідання комісії Волиньради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій, головою якої є Юлія Вусенко.

Засідання відбулося у четвер, 15 квітня.

Участь у засіданні взяли депутати фракції «Європейська Солідарність» та члени цієї комісії Ористлава Сидорчук та Іван Мирка.

Оскільки у відповіді на звернення, яке було раніше направлене до АТ “Укрзалізниця” керівництво повідомило що наразі склад дизель-поїзда РЕSА-630М задіяний у перевезеннях пасажирів на дільниці Київ-Бориспіль-аеропорт-Київ, а відтак відновлення курсування поїзда сполученням Здолбунів-Ковель-Хелм не планується, Юлія Вусенно запропонувала від комісії напрацювати алгоритм подальших дій щодо вирішення питання відновлення його руху.Іван Мирка в свою чергу запропонував залучити до цієї роботи не лише депутатів обласної ради, а й профільні управління облдержадмісістрації, а також представників регіональної філії «Львівська залізниця» АТ “Укрзалізниця”.

Під час засідання Юлія Вусенко повідомила,що все таки Республіка Польща зацікавлена у відновлені цього потяга, про що надійшов відповідний лист від Генерального консула України в Любліні Василя Павлюка.

Юлія Вусенко запропонувала підготувати комунікативний лист спільно із представниками Генерального Консульства України в Любліні та керівництвом регіональної філії “Львівська залізниця” АТ “Укрзалізниця”, з метою проведення тристоронньої зустрічі для подальшого розв’язання цього питання.Члени постійної комісії підтримали пропозицію.