Волинські представники “Європейської Солідарості” звернулися про визнання виборів на 87-му та 50-му округах недійсними

Депутати Нововолинської міської ради підтримали Звернення до Президента України та ЦВК щодо фальсифікацій виборів на виборчих округах №50 та №87, яке ініціювали депутати фракції «Європейська Солідарність».

Голосування відбулося під час чергової сесії Нововолинської міської ради, у середу, 14 квітня.

У зверненні зазначається, що сьогодні в Україні відбувається безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії. Вперше за багато років держава не здатна не лише забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян під час виборів, але й ганебно та зухвало стає учасником фальсифікацій результатів, заплющує очі на просування у парламентське крісло відвертого колабораціоніста та злочинця.

«Сьогодні у крісло законодавця може сісти проросійський діяч та відкрито і неприховано з найвищої парламентської трибуни просувати злочинний антидержавний наратив, агітувати за «рускій мір».
На 87-у окрузі провладна політична сила не погребувала найбруднішими методами: залякування опонентів, погрози, затягування підрахунку голосів, тиск на членів комісій, використання спецпідрозділів СБУ. Уся країна спостерігала, як понад тиждень влада Зеленського не змогла забезпечити перерахунок голосів по одному бюлетеню та встановлення волевиявлення громадян.», – йдеться у зверненні.