У Рожищенській міській раді підтримали звернення щодо вакцинації

Депутати Рожищенської міської ради підтримали звернення депутатки фракції “Європейської Солідарності” Інни Гайворонської щодо забезпечення вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19 населення у Волинській області.

Голосування відублося у середу, 26 березня.

Звернення буде направлене Президенту України, Верховній Раді Украні та Кабінету Міністрів України.