Депутати Володимир-Волинської райради проголосували звернення щодо рішення у справі Стерненка

За ініціативи фракції «Європейська Солідарність» депутати Володимир-Волинської районної ради одноголосно проголосували за звернення до Президента України щодо рішення у справі Сергія Стерненка.

Голосування відбулося під час пленарного засідання, 26 березня.

«Маємо визнати, що наша судова система не виправдовує надій українців на чесність, справедливість та неупередженість. А це те, чого чи не найбільше чекають українці від свого Президента. Коли люди, які підозрюються у співпраці з терористами, спокійно ходять вулицями, а українського активіста за непереконливими свідченнями проросійського політика Сергія Щербича садять на сім років до в’язниці,–це не має нічого спільного зі справедливістю.… Просимо Вас забезпечити об’єктивний та неупереджений апеляційний розгляд справи, за якою засуджено Сергія Стерненка і дати шанс оновитись нашій судовій системі», – йдеться у тексті звернення.