Депутатки «Європейської Солідарності» Юлія Вусенко, Алла Доманська, Ірина Колковська та Оксана Сащук взяли участь у Марші жінок проти насильства, який відбувся у Луцьку.
Співорганізаторкою заходу є депутатка Луцької міської ради Ірина Колковська.Метою Маршу було привернути увагу до проблеми гендерного насильства, та проблем із якими зіштовхнулося суспільство у час пандемії.
Одним із головних закликів стало припинити толерувати насилля.




