Депутати “Європейської Солідарності” домоглися виділення коштів на лікарню

Фракція «Європейської Солідарності» у Володимир-Волинській районній раді домоглася виділення 343 тис. грн. для локачинських медиків.

Під час другого пленарного засідання третьої сесії депутати «Європейської Солідарності» подали звернення щодо виділення коштів для погашення заборгованості по заробітній платі працівників Локачинської центральної районної лікарні.

На своїй сторінці депутат Волиньради Віктор Дудечко повідомив, що на кінець 2020 року в Локачинському районному бюджеті лишалось 2.4 млн. грн., які перейшли в бюджет Володимир-Волинського районну.

Він переконаний, що ситуацію можна було б вирішити, передавши ці гроші в Локачинську громаду і закрити заборгованість по заробітній платі перед техперсоналом шкіл, працівниками культури і медицини, але проти цього рішуче виступило керівництво і депутатська більшість Володимир-Волинської районної ради, яка складається з депутатів від політичних партій «За майбутнє» і «Батьківщини», які найбільше підтримали локачани на минулих виборах (до речі, від «Майбутнього» у ту ж районну раду балотувався головний лікар Локачинської ЦРЛ) і спрямували решту від «локачинських грошей» – 1.2 млн. грн. на утримання апарату Володимир-Волинської райради, до якого додатково ввели ще два радники.