Іван Мирка ініціював розгляд звіту про виконання Програми інфраструктури у Волиньраді

За ініціативи Івана Мирки у Волиньраді розглянули звіт про виконання Програми розвитку інфраструктури у Волинській області на 2019-2022 роки.

Під час засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Іван Мирка повідомив свої зауваження до затвердженої програми.

Одне із зауважень було те, що Програма не містить заходів щодо розвитку на Волині залізничного та авіаційного сполучень і як наслідок, припинення курсування поїзда Здолбунів-Ковель-Хелм. Окрім того, депутат зазначив, що не передбачено заходів співпраці з територіальними громадами в частині ведення дорожнього господарства та організації пасажирських перевезень.

Також Іван Мирка наголосив на тому, що зменшилися об’єми перевезень в київському напрямку, а на приміських маршрутах збільшилася частка нелегальних перевезень, внаслідок чого поменшало податків.Проте начальниця управління транспорту та зв’язку не надала достатньо інформації та коментарів щодо виконання Програми та зауважень Івана Мирки.

Натомість члени комісії та запрошені представники ОДА погодились із озвученими пунктами Івана Мирки та вирішили заслухати повний звіт управління транспорту на засіданні комісії , яка визначиться, чи розглядати його ще й в сесійному форматі.