Депутатів “Європейської Солідарності” у Волиньраді не допускають до роботи в комісіях, де вони хочуть працювати

Волиньрада в чергове не проголосувала за перехід Іван Мирка з комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій до складу постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства а також не проголосували долучення Віктор Дудечко до складу постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Депутати фракції «Європейська Солідарність» обурені такими діями, оскільки це порушує свободу вибору та обмеження реалізації професійного вибору депутата.

«Це не вперше ми бачимо ганебну практику Волинської обласної ради, яка не дозволяє депутатам працювати в комісії, яка є найбільш дотичною до нього в сфері його професійної діяльності або його можливостей і можливостей паралельно комунікувати з виборцями. На жаль, знову зала не підтримала бажання нашого колеги перейти в ту комісію, де він буде дійсно професійно здійснювати свою депутатську діяльність і мати змогу 5 років повноцінно працювати на команду», – звернулася у своєму виступі Юлія Вусенко