Фракція “Європейська Солідарність” не підтримала бюджет Волиньради на 2021 рік

Депутати фракції «Європейська Солідарність» не підтримали бюджет Волинської обласної ради на 2021 рік, який був виставлений на голосування сьогодні на черговій сесії.

Голова фракції Юлія Вусенко пояснила, що депутати не голосували за проєкт бюджету зв’язку з тим, що є ряд ініціатив, які фракція «Європейська Солідарність» хотіла б бачити в цьому бюджеті. На жаль, вони залишилися поза увагою.

“Ми надавали пропозиції щодо збільшення видатків на медицину, охорону здоров’я, освіту, соціальні програми та розвиткові проєкти, які не були закладені до бюджету. Також ми говорили по комісії міжнародного співробітництва за можливість закладення коштів на співфінансування міжнародних програм, які могли б писати територіальні громади.

Враховуючи те, як виглядає цей бюджет – це є бюджет проїдання, тому що бюджет розвитку в області не є великим, він є незначним і ми пропонували частину кошів спрямувати на написання міжнародних грантових питань, програм об’єднаних територіальних програм для того, щоб ці програми були потім підтримані, і обласна рада спів фінансувала їх. Кошти для спів фінансування потрібно було б закласти в цей бюджет. Натомість ми побачили, що кошти в бюджет не закладені.

Тому, депутати фракції «Європейська Солідарність» голосували проти прийняття поданого проекту бюджету на 2021рік”.