Іван Мирка звернувся до профільної комісії щодо відновлення потяга Ковель-Хелм

Депутат Волиньради Іван Мирка звернувся до постійної комісії Волинської обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв‘язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства щодо суттєвих недоліків у Стратегії розвитку Волині на 2019-2022 роки.

Зокрема, стосовно відновлення пасажирського залізничного сполучення за маршрутом Ковель – Хелм.

«Опрацювавши Стратегію розвитку Волинської області 2019-2022 року, а також діючі програми по транскордонному співробітництву та по програмі розвитку інфраструктури, які продовжені до 2021 року, мною були виявлені вагомі недоліки в даних документа. Ці недоліки підсилили, на мою думку, ухиляння профільними управліннями Волинської ОДА реалізації стратегічних цілей. А саме – розвиток транскордонного співробітництва, інфраструктурне забезпечення транскордонного співробітництва», – повідомив депутат.

Іван Мирка пояснив, що звернувшись в управління транспорту і зв’язку Волинської ОДА щодо розвитку пасажирських перевезень на Волині, а саме відновлення потяга Ковель-Хелм, йому надійшла відповідь з цього управління , де вони зазначають що це не їхня компетенція.

Тож, заслухавши Івана Мирку, голова Волиньради вніс пропозицію провести окреме засідання постійної комісії щодо цього питання та запросити профільні управління для роз’яснення ситуації.