Депутати фракції “Європейська Солідарність” обговорили сесійні питання під час засідання комісії

Депутати Ірина Патлашинська, Віктор Харчук а також Іван Мирка взяли участь у засіданні постійної комісії облради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

Засядання відбулося у понеділок, 8 лютого.

Під час обговорення проєкту рішення обласної ради «Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики України, Координаційного центру з питань трансформації вугільних регіонів України щодо критичної ситуації на ВП «Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля» Ірина Патлашинська внесла пропозицію додати до звернення вимогу здійснити перерахунок заробітніх плат працівників. Пропозицію комісія підтримала.

Загалом, на засіданні були розглянуті такі питання з порядку денного:

1. Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про звернення Волинської обласної ради щодо необхідності повернення дії пільгового тарифу на електроенергію для споживачів, що знаходиться у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики України, Координаційного центру з питань трансформації вугільних регіонів України щодо критичної ситуації на ВП «Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля».

4. Про звернення Андрія Турака.

5. Щодо пропозиції депутата обласної ради Оксани Філіпчук.

6. Щодо пропозицію депутата обласної ради Світлани Крецу.

7. Різне