“Фракція працює в конструктивному руслі”, – Олександр Радчук про роботу “Європейської Солідарності” в районній раді

Депутати фракції “Європейська Солідарність” взяли участь у другому засіданні першої сесії Луцької районної ради, яке відбулося у вівторок, 15 грудня.

Голова фракції Олександр Радчук прокоментував позицію фракції по основним питанням, зокрема обрання заступника голови районної ради.

“Сьогодні відбулася сесія, на якій розглядалося питання обрання заступника і ряд ключових моментів щодо подальшої діяльності. Позиція фракції була такою,що ми підтримали кандидатуру на посаду заступника Сергія Сівака. Це лікар, професійна людина, адекватна в своїй роботі. Його кандидатуру фракція ,в цілому, оцінила як позитивну.

Інші питання були щодо структури апарату районної ради, проте, нашу думку, вони є не на часі. На жаль, законодавством не визначено діяльність самої районної ради, її повноваження і бюджет, який виділяється на наступний рік. Тому, фракція утрималася від голосування на підтримку цієї структури, яку нам запропонували. Ми сподіваємось, що Верховна Рада України і Кабінет Міністрів України найближчим часом допрацюють цей момент, і далі ми зможемо працювати в законній площині.

В цілому, це впливає на роботу і самої районної ради, тому що ті 10 депутатських комісій, які на даний час сформовані, ми вважаємо це забагато і сьогодні ми подали звернення від нашої фракції щодо зменшення кількості комісій з 10 до 7, які, на нашу думку, пропорційно і адекватно працювали б на розвиток громади. Сподіваємось, наше звернення буде прийняте, і на наступній сесії ми його обговоримо.

Вважаю, що на даний час, фракція працює в конструктивному руслі, доволі принципово показує свою позицію, що дозволяє нам відстоювати наші інтереси”.