Юлія Вусенко про позицію фракції під час голосування на сесії Волиньради

Голова фракції «Європейська Солідарність» Юлія Вусенко про позицію фракції під час розгляду основиних питань під час сесії Волинської обласної ради, яка відбулась у четвер, 10 грудня.

«Фракція була одностайно в позиції в питання того, щоб питання регламенту розглядали першим, тому що це важливий документ. І ми побачили, наскільки часто протягом сесії на сьогодні питанням регламенту маніпулюють знаючи, що депутати зайшли новою каденцією. Ми вносили важливі зміни по засіданням і утворенням груп, і ці зміни враховані. Я вважаю, що це дуже правильно.

Щодо питання за відставку голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка – він не прийшов на звіт. Ми, як і інші депутати, ініціювали його звіт визнати не задовільним. В подальшому було проголосовано висунута ініціатива щодо висловлення недовіри, яке голосувалось таємним голосуванням. Думаю, ця сесія запам’ятається для всієї України, тому що це не пересічний випадок, коли голові державної адміністрації обласна рада висловлює недовіру.

Щодо збільшення чисельності штату виконавчого апарату обласної ради – принципове для нас питання у зв’язку з тим, що ми почули доповідь по бюджету – у бюджеті мінус 35 мільйонів. Ми розуміємо, що це не малі гроші і при цьому чуємо про те, що буде введено посаду двох радників з витратами на них, як нас запевнили, 5 800 грн. Ми будемо контролювати це питання, частина депутатів, і не тільки фракції «Європейська Солідарність» підтримала нас в тому, щоби не збільшувати штат радників і ми запевнили голову, що готові залучати найбільш фахових людей не тільки в Україні а й за її межами для розвитку Волині, які готові працювати на громадських засадах. Тому, для нас дивно чому така позиція сьогодні підтримується більшістю депутатського корпусу».