У громаді на Рожищенщині відбулась перша сесія, на якій обирали старост

У Копачівській сільській раді відбулось перша сесія восьмого скликання.

Новообрані депутати зібрались у вівторок, 17 листопада. Про це на своїй сторінці розповів висуванець за списком «Європейської Солідарності» Іван Мирка, який пройшов у Волинські обласну раду.

Голова Копачівської ОТГ – Совтис Олександр Євгенович.

“В даній раді громади 6 депутатів від “Європейської Солідарності”, далі зазначив їх округи. І я радий, що в цій громаді багато депутаток. Це велика перевага.

1. Нікітюк Оксана Антонівна, 2 округ

2. Андрусь Ігор Вікторович, 3 округ

3. Купира Сергій Степанович, 3 округ

4. Стець Олександр Йосипович, 3 округ

5. Червяк Роман Анатолійович, 4 округ

6. Бак Олександр Миколайович 5 округ.

Голова відповідної ТВК Тетяна Панас оголосила про результати виборів, вручила посвідчення і привела до присяги голову.

Приємно було поспілкуватися з депутатами, претендентами на посади старост, дякую за таку можливість. Тим більше, що багато людей було знайомих, з якими ми пройшли свій шлях, коли я був держслужбовцем. По ходу сесії було шість питань.Вибрали секретаря першої сесії Тетяну Петрівну. Проговорили, що 24 листопада наступна сесія на 14:00.1. Проголосували за регламент. З цікавого: чергові сесії раз у квартал о 14 годині, за 10 днів повідомляють про їх проведення, позачергові скликають і за 1 день повідомляють.

2. Утворили старостинські округи: Уляниківський, Залісський, Берозолуківський, Любченський, Кременецький. Була гостра дискусія, бо деякі депутати вирішили, що округи в принципі зайві (12 за, 5 проти, 4 утрималися).

3. Затвердили кадрову структуру громади. З цікавого – ввели інспектора з благоустрою, щоб навести порядок в селах. Утворили фінвідділ як окрему юрособу за новими вимогами (16 за, 5 утрималися).

4. Проголосували про утворення трьох постійних комісій.

5. Обрали склад і очільників комісій. В бюджетну комісію увійшов депутат від «ЄС» – Сергій Купира. В земельну – Олександр Бак, Олександр Стець і Роман Червяк (до речі обраний головою комісії). В гуманітарну – Ігор Андрусь. Проголосували 21 за. 6. Проголосували за старост:*ст. Березолуки – Коцюбайло Лілія (21 за)*ст. Залісці – Никитюк Віра (15 за, 2 проти, 4 утрималися)*ст. Кременець – Турак Руслана (17 за, 4 утрималися)І шляхом таємного голосування обирали таких старост:*ст. Уляники – Адамчук Валерій*ст. Любче – відклали на наступну сесію, адже жоден кандидат не набрав більшості голосів”, – повідомив Іван Мирка.