Порушення під час голосування на Волині

На Волині – чотири десятки порушень, пов’язаних із виборчим процесомТакі дані на 18 годину оприлюднені ГУ Національної поліції у Волинській області, інформує https://vl.npu.gov.ua/

За результатами перевірок за 28 випадками факт порушення виборчого законодавства не підтвердився. Про це під час брифінгу повідомив Юрій Крошко, начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області. Найбільше повідомлень зареєстровано у Луцьку, Ковелі, Нововолинську.

“Переважають повідомлення, які стосуються можливої незаконної агітації у день виборів, неправильного заповнення виборчої документації, відсутності інформації про кандидата на дільниці. Окрім цього, є повідомлення про підкуп виборців, пошкодження бюлетеня та голосування за межами кабінки”, – повідомив Юрій Крошко.

У Камінь-Каширському районі за проведення агітації у день виборів на виборчій дільниці поліція скала адміністративний протокол за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За рештою звернень перевірка триває.Загалом в Україні за даними на 18 годину Нацполіція зафіксувала 3689 заяв і повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом.